içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

GENÇ OYUNCU'DAN CESUR POZLAR

Genç oyuncu Aybüke Pusat, bir dergi çekimi için verdiği pozları Instagram hesabından paylaştı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncun pozlarını hayranları beğeni yağmuruna tuttu.

GENÇ OYUNCU'DAN CESUR POZLAR
Haberi Sesli Dinle

Bir dönem ekranlara gelen 'Medcezir' isimli diziyle yıldızı parlayan Aybüke Pusat, bir dergi için objektiflerin karşısına geçti. Pusat, birbirinden iddialı pozlar verdi.

 

2Aybüke Pusat: Peki bunu görmüş müydünüz

2014 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilen 26 yaşındaki Aybüke Pusat, suyun altında verdiği kareleri ile dikkat çekti

 

3Aybüke Pusat: Peki bunu görmüş müydünüz

Bikinisi ve fit görüntüsüne iltifat mesajları alan Aybüke Pusat pozlara, "Peki bunu görmüş müydünüz?" notunu ekledi

​​​​​​​

4Aybüke Pusat: Peki bunu görmüş müydünüz

Elle dergisine çarpıcı pozlar veren ünlü oyuncu, önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncunun 'aşk' tarifi de dikkat çekti

​​​​​​​

5Aybüke Pusat: Peki bunu görmüş müydünüz

Pusat, "Aşkı bilinmezlik olarak algılıyorum. Bilinmeyene merak. Aşık olduğumda nasıl bir kadına dönüştüğümü bilmiyorum. Açıkçası deneyimlerim beylik laflar etmek için yetersiz..." dedi.

​​​​​​​

6Aybüke Pusat: Peki bunu görmüş müydünüz

Duygularının çok çalkantılı olduğunu söyleyen 26 yaşındaki oyuncu, "İçsel durumum inişli çıkışlıdır. Olaylardan çabuk etkilenirim. Hislerim çok kuvvetlidir. Birçok şey içime doğar, düşündüklerim genellikle başıma gelir."

​​​​​​​​​​​​​​

7Aybüke Pusat: Peki bunu görmüş müydünüz

Bazı kararları alırken mantığımla değil, duygularım ile hareket ederim" dedi. Ünlü oyuncu "Duygularımın 'Evet' dediğine, aklım 'Hayır'" diye de ekledi.

 

life bursa

Tarih: 13-09-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum